אמיל נאומוב

אמיל נאומוף הוא פרופסור באוניברסיטת אינדיאנה ג'ייקובס למוסיקה. הוא מלחין נלהב של מלודיות צרפתיות, וידוע במומחיותו לכתיבת עיבודים לפסנתר.

בגיל חמש התגלה אמיל כעילוי מוזיקלי ובגיל שבע הוא הפך לתלמידה האחרון של נדיה בולנג'ר.
הוא גם למד בקונסרבטוריון בפריז אצל לליה גוסו, פייר סאנקן וז'נבייב ג'וי-דוטיל, וב"אקול נורמל דה מוזיק דה פריז" אצל פייר דרבו (ניצוח).

עם מותה של גב' בולנג'ר, אמיל לקח עליו את שיעוריה במפגשי הקיץ של הקונסרבטוריון לאמנות אמריקאית בפונטנבלו. בהמשך הוא מונה בקונסרבטוריון הלאומי "סופריור דה מוסיק", פריז.

נאומוף מוזמן בקביעות על ידי התזמורות המובילות בעולם: הפילהרמונית לוס אנג'לס, סימפונית ברלין, סימפוניה של וינה, סימפוניה של סן פרנסיסקו, הסימפונית הלאומית בוושינגטון, סימפונית מוסקבה, רזידנט אורקסט (האג), תזמורת פילהרמוניה דה רדיו-צרפת, קמרטה ברן, תזמורת NHK של טוקיו.

הוא עבד בשיתוף פעולה הדוק עם המנצחים לאונרד ברנשטיין, איגור מרקוביץ', לאונרד סלאטקין, מסטיסלב רוסטרופוביץ' ואליהו ענבל. הוא שיתף פעולה עם המוזיקאים ז'אן פייר רמפאל, ג'רארד סוזה, יו-יומה, גארי הופמן, אוליבייה צ'רליר, פטריס פונטנרוסה, רג'יס פאסקייר, פיליפ גרפין, פיליפ ברנולד, ג'רארד קאוסה, ז'אן פרנדיס, דומיניק דה וילינקור ורביעיית "פיין ארטס".

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן