תחרות – כל הפרסים

פרס ראשון
לא הוענק,
שימון נרינג, פולין
אנטוני ברישבסקי, אוקראינה
דניל טריפונוב, רוסיה
אלכסנדר גבריליוק, אוקראינה
קיריל גרשטיין, רוסיה
איגור צ'טוייב, רוסיה
אלכסנדר קורסאנטיה, גיאורגיה
ג'ורג'יה תומאסי, איטליה
איאן פאונטיין, בריטניה
בנג'מין פרית', בריטניה
ג'פרי קאהן, ארה״ב
גרגורי אלן, ארה״ב
גארהרד אופיץ, גרמניה
עמנואל אקס, ארה״ב
פרס שני
לא הוענק,
דניאל פטריקה צ'ובאנו, רומניה
סטיבן לין, ארה״ב
בוריס גילטבורג, ישראל
רומן רבינוביץ', ישראל
צ'ינג-יון הו, טאיוואן
איגור לויט, גרמניה
פרנק ויזי, רומניה
ויטאלי סמושקו, אוקראינה
סרגיי טרסוב, רוסיה
סימון פדרוני, איטליה
תומאס דואיס, גרמניה
הונג-קוואן צ'ן, טאיוואן
איאן הובסון, בריטניה
דיאנה קאצ'ו, ברזיל
יוג'ין אינדיץ, ארה״ב
פרס שלישי
שרה דנשפור, ארה״ב
סונג-ג'ין צ'ו, קוריאה הדרומית
איליה רשקובסקי, רוסיה
קטיה בוניאטישווילי, גיאורגיה
יול-אום סון, קוריאה הדרומית
מסימיליאנו פראטי, איטליה
ג'ונג-ג'יונג פארק, קוריאה הדרומית
אוהד בן-ארי, ישראל
איליה איטין, רוסיה
קריסטוף יבלונסקי, פולין
אנג'לה צ'נג, קנדה
פיי-פינג הסו, סין
ג'פרי טוזר, אוסטרליה
אצוקו טראדה, יפן
יאנינה פיאלקובסקה, קנדה
סטה טאנייל, אוסטריה
פרס רביעי
בארי דוגלס, בריטניה
פיאטרו דה מריה, איטליה
ריי-בין צ'ן, אוסטריה
אלקסנדר סרדר, יוגוסלביה
מרגריטה שבצ'נקו, רוסיה
אולוגבק פאלבאנוב, אוזבקיסטן
טאטיאנה קולסובה, רוסיה
ג'יי צ'אן, סין
אריק זובר, ארה״ב
דיוויד פונג, ארה״ב
פרס חמישי
אלכסנדר קוזמין, רוסיה
פרנסואה קיליאן, צרפת
רינה דוקשיצקי, ישראל
מקסים פיליפוב, רוסיה
יעקב קסמן, רוסיה
איגור רומה, איטליה
פיליפו גמבה, איטליה
יומה אוסאקי, יפן
מינסו שוהן, קוריאה הדרומית
אלכסנדר מוטוזקין, רוסיה
אירנה זהרנקובה, אסטוניה
פרס שישי
גרגוריו נרדי, איטליה
סדריק טיברייה, צרפת
קרלו גואיטולי, איטליה
הנרי וונג דו, ניו זילנד
קוטארו פוקומה, יפן
אינסה סינקביץ', ישראל
פרס גמר
מריה מאזו, רוסיה
אנדריס אוסוקינס, לאטוויה
לאונרדו קולאפליצה, איטליה
יבגני יונטוב, ישראל
שאיו ליאו, קנדה
ג'ייהונג פארק, קוריאה הדרומית
פרס המוסיקה הקאמרית
דיוויד פונג, ארה״ב
יבגני יונטוב, ישראל
סונג-ג'ין צ'ו, קוריאה הדרומית
דניל טריפונוב, רוסיה
איגור לויט, גרמניה
אוהד בן-ארי, ישראל
סימון פדרוני, איטליה
בנג'מין פרית', בריטניה
פרס הקונצ'רטו הקלאסי
דיוויד פונג, ארה״ב
לאונרדו קולאפליצה, איטליה
בוריס גילטבורג, ישראל
רומן רבינוביץ', ישראל
אלכסנדר גבריליוק, אוקראינה
פרס למבצע הטוב ביותר של היצירה הישראלית
ג'ונג-ווה פארק, קוריאה הדרומית
פיליפו גמבה, איטליה
פרנק ויזי, רומניה
מרואן בנעבדאללה, מרוקו
קוטארו פוקומה, יפן
איגור לויט, גרמניה
פרנק ויזי, רומניה
אלכסנדר קורסאנטיה, גיאורגיה
פרס למבצע הטוב ביותר של יצירת שופן
אלן גמפל, ארה״ב
מרגריטה שבצ'נקו, רוסיה
קטיה בוניאטישווילי, גיאורגיה
לאונרדו קולאפליצה, איטליה
שימון נרינג, פולין
דניל טריפונוב, רוסיה
פרס למבצע הטוב ביותר של סונטה של בטהובן
שי ווזנר, ישראל
פרס הישראלי המצטיין
רינה דוקשיצקי, ישראל
אלון גולדשטיין, ישראל
טל וייסמן, ישראל
אורי שיחור, ישראל
רון רגב, ישראל
ינון ברנתן, ישראל
בוריס גילטבורג, ישראל
אוהד בן-ארי, ישראל
פרס אהוב הקהל
הנרי וונג דו, ניו זילנד
מריה מאזו, רוסיה
דניאל פטריקה צ'ובאנו, רומניה
צ'ינג-יון הו, טאיוואן
איגור צ'טוייב, רוסיה
אלכסנדר קורסאנטיה, גיאורגיה
ג'ורג'יה תומאסי, איטליה
פרס שופטי המחר
שימון נרינג, פולין
סונג-ג'ין צ'ו, קוריאה הדרומית
מענק עידוד לישראלי המצטיין
דניאל גורטלר, ישראל
ינון ברנתן, ישראל
ברניקה גליקסמן, ישראל
פרס לפרשנות הטובה ביותר ל"סונטה" מאת גדעון קליין
ריצ'רד אורמרוד, בריטניה
פרס אהוב הקהל באילת
מינסו שוהן, קוריאה הדרומית
קטיה בוניאטישווילי, גיאורגיה
מלגת השתלמות
לאונרדו קולאפליצה, איטליה
שימון נרינג, פולין
פרס אהוב הקהל בדימונה
יבגני יונטוב, ישראל
פרס אהוב הקהל באור יהודה
שימון נרינג, פולין
פרס אהוב הקהל בעמק יזרעאל
שימון נרינג, פולין