נוריקו אוגאווה

נוריקו אוגאווה זכתה למוניטין גדול ברחבי העולם מאז הצלחתה בתחרות הפסנתר הבינלאומית של לידס.

כאומנית הקלטות בלעדית של RECORDS BIS, נוריקו מתגאה בקטלוג פורה המונה למעלה מ-30 אלבומים, החל ממוצרט, רחמנינוב ודביסי ועד למלחינים עכשוויים בניהם אלכסנדר טצ'רפנין, וגן הולמבו ויושיהירו קאננו.

נוריקו מופיעה עם כל התזמורות הכי גדולות באירופה, ביפן ובארה"ב כולל התזמורת הסימפונית הלאומית של הרדיו הפולני, התזמורת הסימפונית צ'ייקובסקי של רדיו מוסקבה, התזמורת הפילהרמונית של ה-BBC, התזמורת הסימפונית הלאומית של צ'כיה, התזמורת הסימפונית של סנט פטרבורג והתזמורת הסימפונית של ה-BBC.

כמוזיקאית קאמרית, נוריקו מופיעה עם אמנים גדולים כמו אוולין גלני והקימה צמד פסנתרים עם קתרין סטוט, שביצעו את הקונצ'רטו לשני פסנתרים של מלקולם ארנולד בנשף ה-BBC ב-2013.

נוריקו מתפקדת כפרופסור בבית הספר גילדהול למוזיקה ודרמה, כמו גם מחנכת אורחת בקולג' המלכותי למוזיקה, בכיתות אמן של ימאהה מטוקיו לסיאול, בבית הספר הבינלאומי לפסנתר של צ'ת'ם ובאקדמיה הבינלאומית לפסנתר- Hamamats.

נוריקו שופטת בקביעות בתחרויות בינלאומיות כגון המוזיקאי הצעיר של ה-BBC, תחרות הפסנתר הבינלאומית של מינכן, תחרות הפסנתר הבינלאומית של הוננס ותחרות הפסנתר הבינלאומית הסקוטית.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן